Pokerklas Tavla Oyna

0
391
Tavla en fazla 2 kişi ile oynanan bir oyundur. Her iki oyuncu için de amaç, zar atarak ve atılan zarlara göre bütün pullarını kendi evine taşımak ve sonra onları evinden toplamaktır. Evinden pullarını toplamayı ilk tamamlayan oyuncu oyunu kazanır.

Masaya Oturma
Siteye giriş yaptıktan “LOBİ” butonuna tıklayarak lobiyi açabilirsiniz. Lobi de Tavla seçeneginin altinda salonlara ait linkler bulunmaktadir. Salonlar her biri 20’şer masadan olusan; Salon 1, Salon 2 ve Salon 3 dür. Tüm salonlar da gerçek para ile oyun oynanan masalar bulunmaktadir. Bu salonlarda kaçar kişinin oyun oynamakta olduğunu salon isimlerinin yanında parantez içerisinde görebilirsiniz.
Bir salona girdiğinizde karşınıza o salondaki masalar gelecektir. Her masada en fazla 2 kişi oturabilir. Her masanın üstünde fare ile gezindiğinizde masa bilgileri açılır. Bu ekranda masada o an kimlerin oturduğunu, Açılış Miktarı ve Minimum Bakiye değerlerini görebilirsiniz. Bu değerlerin açıklamaları şöyledir:
Açılış Miktarı: Oyun başladığında girmeniz gereken miktar.
Minimum Bakiye: Minimum masa bakiyesidir. Otururken minimum bu miktarda oturum açabilirsiniz, oyun sonunda bakiyeniz bu miktarın altına indiğinde masadan çıkarılırsınız.
Oyun oynamak istediğiniz masayı belirlediğinizde o masaya tıklayınız. Masaya bağlandığınızda oturabileceğiniz yerleri üzerlerinde OTUR yazan bir butonla görebilirsiniz. Dilediğiniz yere tıkladıktan sonra karşınıza ne kadar para ile oturmak istediğinizi soran bir ekran açılır. Miktarı girdikten sonra masaya oturma işleminiz tamamlanmıştır.

CEVAP VER