TLNakit Kart Oluşturma

Aynı diğer e-cüzdan (ecopayz, speedcard vb) yöntemleri gibi çalışan bir yöntemdir. Bunun için öncelikle tlnakit.net sitesinde bir hesap açarsınız. Daha sonra Cashixir
sürekli güncellediği hesap numaraları sayfasından size uygun olan bankadaki hesap numarasına kendi hesabınızdan (internet şubesi olabileceği gibi bankamatikten de olabilir) havale yapar ve sitedeki para yatırma formunu doldurursunuz. Yatırdığınız paradan % 3 kesinti yapılır ve yatırdığınız para tlnakit.net daki hesabınıza işlenir. Para yatırma formu doldurduktan sonra yaklaşık 5 dk civarında para hesabınıza işlenmektedir.

Daha sonra tlnakit üzerindeki kartlar sekmesini tıklarsınız Açılan sayfada istediğiniz meblağda kartlar oluşturursunuz. Resimlerle gösterirsem

Kart oluştuktan sonra kart sayfasının altına oluşan kartın kodu eklenir. Para yatıracağınız sitede para yatırma yöntemi olarak tlnakit seçersiniz. Oluşturduğunuz kartın kodunu kopyalar, para yatıracağınız sitede ilgili yere yapıştırırsınız. Kartın kaç paralık olduğunu da yazarsınız. Yaklaşık 1 dk içerisinde paranız istediğiniz siteye yatar.

Kart kodları sitede şöyle görünür

TLnakit yöntemi, %3 komisyon ödeyerek hiç riske girmeden sitelere para yatırabileceğiniz bir yöntemdir.

Sitelerden para çekmek istediğinizde ise çekim yöntemi olarak tlnakit seçip üstteki ilk resimde kırmızı çizgilerle dikdötgen içerisine aldığım hesap numarası kısmında yazan kendi hesap numaranızı ve çekmek istediğiniz tutarı yazarak paranızın siteden tlnakit hesabına geçmesini sağlarsınız. Bu yöntemle çekimler site sponsoru marsbetten çekimlerde 10-30 dk arası sürmektedir. Ayrıca progaming alt yapısını kullanan pekçok siteden de çabucak para çekmeyi sağlayan bir yöntemdir. Burada uyarım tlnakit hesabınızdaki ad-soyad ile sitedeki isminizin birbirini tutmasıdır. Bu nedenle tlnakite üye olurken doğru isim ve cep telefonu vermemiz gerektiğini özellikle belirteyim. Cep telefonu da tlnakit sitesine girerken size sms gönderilmesi için gerekmektedir.

tlnakit sitesinden de istediğiniz banka hesabınıza, istediğiniz saatte havale ile çekim yapabilirsiniz. Bu çekimlerde herhangi bir komisyon alınmamaktadır. Gennellikle 5-10 dk içerisinde talepler yerine getirilmekte ve Jeton hesabınızda olmaktadır. Tekrar hatırlatayım tlnakitteki isminiz ile banka hesabındaki isim karşılaştırılacağı için tlnakite doğru isimle üye olunuz.

TLNakit sitesi sizden hiçbir belge talep etmez bu arada bunu ekleyeyim. Ayrıca siteye girdiğinizde 7 gün 24 saat canlı yardıma ulaşılabiliyor.